Articles, Blog

Dekodyka czyli Powrót do Doskonałości


Rodzimy się piękni i doskonali. Potem zostajemy ZAKODOWANI i trafiamy pod Wielką Plandekę Władzy. Systemy społeczne, religijne, wychowawcze w tym rodzicielskie blokują nasz wrodzony potencjał, hamują rozwój, rządając uległości i posłuszenstwa sprawiają, że stoimy w miejscu, zasypani piaskiem historii, obarczeni traumami rodowymi, odurzeni neurozami matki.

W Wielkiej Plandece są jednak dziury, które sączą silne światło i świerze powietrze. Jesteśmy wtedy szczęśliwi i wolni, otoczeni radością, miłością świata i bliźniego. Pełni pasji i marzeń powracamy do SIEBIE, czerpiąc z dobrodziejstw źródła. Ale w tym błogostanie zawsze znajdzie się taka emocja lub idea, która nas wewnętrznie DEMOLUJE, demon podświadomości, który niszczy wszystko. Kod, program, blokada nakazujące działać przeciwko sobie, dokładnie tak jak zaprojektowany jest nasz ślepy SŁUGA – Wielka i Potężna Podświadomość.

W naszym umyśle podświadomym zakodowanych jest mnóstwo informacji, przekonań, emocji, wierzeń, klątw, chorób, frustracji, sposobów myślenia, działania oraz czucia, innych ludzi – naszych rodzin, rodów, drzew genealogicznych historii. Nie tylko owe kody pozbawiają nas energii życiowej, ale przede wszystkim fałszują obraz nas samych, tego kim naprawdę jesteśmy, jakie mamy możliwości i talenty. Wgrane programy utrzymują nas w zastoju, w powtarzalności błędów, automatycznych reakcjach emocjonalnych, halucynacjach, nałogach i brakach.

A gdyby tak być wolnym od obcych programów, ról i kodów, powrócić do swej doskonałości i przejść na wyższy poziom?

To znajdziemy w DEKODYCE, autorskiej metodzie pani Danieli Czarskiej.

Oraz w jej metodzie ‘Mam 100%’

Pierwszym elementem każdej zmiany jest świadomość.

DEKODYKA jest obecna w moim życiu każdego dnia, wrosła w nie, jest jego częścią. To fascynująca podróż w głąb siebie, zrozumienienie przynoszące olśnienia i zachwyt.

Powrót koloru z długiej podróży służbowej po bezkresach bieli, czerni i niegodziwej szarości.

Uwalnianie kodów, programów, wewnętrznych ról i lęków metodą ‘Mam 100%’ daje: Swobodne, Kreatywne, Dostatnie, Szczęśliwe Życie.

Stawiam na rozwój.

Stawiam na rezultaty.

Stawiam na SIEBIE.

Monika K. Adler,
Londyn, 15.08.2016